Ünlü Rapçi Sexyy Red Seks Yaptığı Anları Hikayesinde Paylaştı, Olay Trump’a Kadar Gitti!

Ünlü rapçi Sexyy Red, seks yaptığı anları Instagram hikayelerinde paylaştı. Seks görüntülerini kısa bir süre sonra silen şarkıcının, Trump’la ilgili yediği linçten sonra havayı dağıtmak için bilinçli olarak bu paylaşımı yaptığı iddia edildi!

Sexyy Red, 2018 yılında çıkardığı “Ah Thousand Jugs” adlı şarkısıyla sosyal medyada büyük ses getirmiş, o günden beri de büyük bir hayran kitlesine sahip olan bir rapçi.

Fakat asıl mesele, geçtiğimiz saatlerde kendisinin yaptığı bir paylaşım sebebiyle yabancı magazinin gündemine bomba gibi oturmuş olması…

Sexyy Red, geçtiğimiz saatlerde kendi Instagram hesabından, seks yaptığı anları birkaç hikayeye bölerek paylaştı.

Ardından, birkaç dakika içerisinde paylaşımlarını sildi. Fakat artık hepimiz biliyoruz ki şu yaşadığımız çağda birkaç dakika çok şey demek!

Binlerce takipçisi, seks görüntülerini kaydetti ve ardından daha da enteresan meseleler devreye girdi ?

Seks hikayelerini gören milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, bu paylaşımı yapmasının sebebinin geçtiğimiz hafta Trump hakkında söylediği sözler olduğunu düşündü.

Sexyy Red, hafta başında katıldığı bir programda,

‘Trump’ı seviyorum. İnsanlar onun ırkçı ve kadın düşmanı olduğunu düşünüyorlar ama bana komik geliyor’ demiş ve eklemişti ‘Onu insanlarla konuşurken izlerdim. İnsanlara şişman derdi. O sadece cesur. O komik. Onun gibi insanlara ihtiyacımız var.’

Ayrıca, “Onun geri dönmesine ihtiyacımız var. O tatlı yanakları yok mu?” gibi fazla şefkatli açıklamalarda da bulunmuştu.

Haliyle, sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Bir kısım yanlışlıkla böyle bir şey paylaştığını düşünürken, bir kısım da seks görüntülerini paylaşmasının tamamen bilerek olduğunu ve bunu Trump hakkında söyledikleri yüzünden yediği linci örtmek için yaptığını savundu.

Sexyy Red, birdenbire ülkemin gündemine oturunca bir açıklama yaptı ve kalbinin kırıldığını, onu tanıyan herkesin böyle aşağılık bir şey yapmayacağını bildiğini söyledi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x