Yılın Aşkıyla Gündeme Gelen Alina Boz ve Umut Evirgen Çiftinden Evlenecekleri İddialarına İlk Yanıt Geldi!

Bu yaz ilişkilerini herkese duyuran Alina Boz ve Umut Evirgen çiftinin aşkı büyük bir hızla başlamıştı öyle de devam ediyor. Bu ilişkinin evliliğe doğru gittiği söylentileri vardı. Havalimanında objektiflere takılan çift bu iddialara son noktayı koydu.

Gelin ne dediklerine birlikte bakalım. ?

Mithat Can Özer’le yaşadığı ayrılığın hemen ardından Umut Evirgen’le yeni bir aşka yelken açan Alina Boz ‘Aşk acısı çekmedi!’ dedirtmişti.

Kısa süre içerisinde birlikteliklerini sosyal medyadan aşk dolu paylaşımlarıyla duyuran çiftin ilişkileri en başlarda birçok kişiye inandırıcı gelmiyordu.

Bunu düşündüren şüphesiz ki aşk dosyası epey kabarık olan Umut Evirgen olsa da, ünlü çift aşklarını doludizgin yaşamaya devam ediyorlar.

Sosyal medyadan aldıkları eleştirilere rağmen birlikte karelerini paylaşmaktan bir an olsun çekinmeyen çift hakkında yakın zaman önce evlilik iddiaları ortaya atılmıştı.

Bu yıl bitmeden evlenecekleri söylentileri ortada dolanıyordu. Adana Altın Koza Film Festivali dönüşü havalimanında objektiflere takılan Alina Boz ve Mithat Can Özer çifti evlilik sorularına ilk cevabı verdi.

Alina Boz Paris’te görkemli bir evlilik teklifi aldığı ve kasım ayında evlenecekleri iddialarına: “Kasım’da Ankara Film Festivali olacak inşallah. Teklif olmadı, hayırlısı… Konuşulmaz böyle şeyler, nazar değmesin.” diyerek cevap verdi.

?

Sosyal medyadan gelen yorumlar:

?

?

Siz bu çiftin evleneceğini düşünüyor musunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x